plycetcacordfootsdeditulinderansi.xyz

was registered forum tell you thanks..

Category: Alternative

Home » Archive by category "Alternative"


Download Ditti Lu Ghjornu - Ghjuvan Paulu Poletti - Olympia 86 (Vinyl, LP)
1986
Label: Ricordu - LM 45 RI 350 • Format: 2x, Vinyl LP Gatefold • Country: France • Genre: Folk, World, & Country •


Sitemap

A Cradle In Bethlehem - Nat King Cole - Christmas Album (CD), Hum Bomb - Allen Ginsberg - The Allen Ginsberg Audio Collection (CD, Album), Isolation - John Lennon / Plastic Ono Band* - John Lennon / Plastic Ono Band (Vinyl, LP, Album), I Dont Know, Franco Potenza - Polifonia Sacra E Profana (Vinyl, LP), Paula Abdul - The Promise Of A New Day (Vinyl), Naturellement - Duke Ellington - The London Concert (Vinyl, LP, Album), Las mujeres lloran - A Bailar La Conga - Cuidao Con Los Callos (CD), En Route To The Blanchisserie - ABBC - Tête À Tête (CD, Album), Let Me Try Again - Various - Moods (Vinyl, LP), Nymphomaniac Fantasia - Nightwish - MP3 (CD)

Alternative 8 Comments

8 Replies to “ Ditti Lu Ghjornu - Ghjuvan Paulu Poletti - Olympia 86 (Vinyl, LP) ”

 1. Shakasida says:
  Donald Lu ‘ushqeu’ anti-amerikanizëm (FOTO). Disa sondazhe të brendshme të porositura nga ambasada e SHBA-ve në Tiranë, kanë vënë në vështirësi ambasadorin aktual Donald Lu. Një burim i rezervuar informoi plycetcacordfootsdeditulinderansi.xyzinfo se ambasada ka dashur të testojë reputacionin e saj pas protagonizmit dhe kritikave politike-mediatike të.
 2. Mehn says:
  Ish-kandidati për deputet nga Lidhja Demokratike e Kosovës Bajrush Morina, ka komentuar votat e diasporës duke theksuar se kjo parti më shumë ka llogari të rrjetit social Facebook, sesa votues. Morina, thotë se pas numërimit të votave nga diaspora, ai mendon ngjashëm si një mik i .
 3. Tenris says:
  FOTO +18/ Deputeti zgjodhi gruan në vend të saj, ‘tërbohet’ e dashura e tij. Ja çfarë ka bërë , 01/12/
 4. Duhn says:
  Kolegji i Posaçëm i Apelimit la në fuqi vendimin e shkarkimit të Fatos Lulos, i cili u gjet i papërshtatshëm për detyrën e gjyqtarit në sistemin e drejtësisë për posedim pasurie të .
 5. Kaganos says:
  Ne përdorim cookies për të siguruar që ne ju japim përvojën më të mirë në faqen tonë të internetit. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe, ne do të supozojmë se jeni të kënaqur me të.
 6. Mezitilar says:
  Halil Matosh – snajperisti i ri antiopozitar. Snajperisti antiopozitar Halil Matoshi i “Sakat Qeverisë” së posazgjedhur, ulur komkryq në ndërtesën e lartë qeveritare, vigjilent me një sy mbyllur, monitoron prej aty se kush janë ata që mund ta kenë guximin e ta kritikojnë Qeverinë, Presidentin dhe .
 7. Nikogor says:
  Mosparaqitja në Gjykatën e Lartë e dy deputetëve socialistë Parid Cara dhe Armand Prenga, për të dëshmuar në procesin gjyqësor ndaj kolegëve Arben Ndoka, Pjerin Ndreu dhe Gent Strazimiri, ky i fundit në cilësinë e të dëmtuarit, ka detyruar Prokurorinë që të kërkojë shoqërimin e detyrueshëm të tyre me polici. Në seancën e tretë të.
 8. Gagar says:
  Dy persona, njeri prej tyre deputet i PD-së, kanë arritur të shpëtojnë 2 pushues sot nga mbytja në Gjirin e Lalzit. Ata, ironikisht, zëvendësuan rojet e munguara të kryebashkiakut Vangjush Dako dhe të kreut të Agjensisë së Bregdetit, Auron Tares. Dy ndihmuesit janë Gent Strazimiri dhe Gent Luga. Ndërkohë, në Porto Romano sot u mbyt [ ].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*
*

Alternative 8 Comments
1 of 212Next »

Archives

Meta